Pro nadšence

V duchu starých časů a klasických motocyklů, zejména japonské produkce. Rádi přivítáme všechny majitele, fandy a příznivce strojů s minulého století.


NIPPON RETRO 2023


je v termínu 26 – 28. 5. 2023 . Již po dvanácté v areálu Račí údolí v Rychlebských horách.Termín je jako vždy včas zveřejněn, takže rozhýbejte japonské či jakékoliv jiné staré železo a přijeďte.
Pojďme debatovat osobně o úskalích, radostech a strastech vlastnění těchto motocyklů.
!! Případný nocleh si zajistěte přímo v místě konání. http://www.raciudoli.cz/ !!

Program jen orientačně :

Pátek :
Ve sluncem zalitých odpoledních hodinách předpokládaný příjezd většiny účastníku. Okukování přijíždějících klasických motocyklů a seznamování účastníků setkání. Zajištění ubytování a stravy u provozovatele, případně trocha toho občerstvení.

Sobota :
Bez pochyby slunné ráno, začneme bohatou snídaní připravenou personálem Račího údolí. Poté budeme zase okukovat krásné motocykly účastníků. Výlet za zajímavým cílem dle libosti a stavu jednotlivců si každý může naplánovat sám. Odpoledne, budou-li podmínky a ochota proběhne soutěž v ovládání motocyklu. Po malé pauze vyhodnocení celého setkání s udílením cen za soutěže a výjimečnost. Večer volná zábava , vesměs debatující hloučky o motocyklech.

Neděle :
Můžeme se těšit na slunné ráno s dobrou snídani. Nastává vzájemné loučení a příprava na odjezd domů. Zodpovědní budou okukovat odjíždějící klasické motocykly, nových i starých přátel.

Pozor! Jedná se o klasický sraz, v němž hrají hlavní roli motocykly a lidé okolo nich!
Různá ocenění v rámci motocyklů budou uděleny jen do roku výroby 1990.

info o akci : https://nipponretro.cz/
: https://www.facebook.com/groups/190355502907740/

Ahoj Všem,

 snad vše klapne a akce proběhne jako vždy plná motocyklové parády. O co vlastně jde? Rád bych požádal ochotné … jedná se o podporu akce věcnými dary či reklamními předměty, které jsou vhodné do sobotní rozpravy spojené s udílením cen za výjimečnost.

 .